[:en]Pelni naudu iznomājot ūdens bumbu!

PĒRC vai IZNOMĀ ZORBU!

Ūdens bumba vai zorbs – visvienkāršāk organizējamā ūdens atrakcija un visātrākā atpelnīšanas ziņā.

Eksperimenti upēs, ezeros un baseinos pierādīja, ka ūdens zorbi nozīmē 100% veiksmi!

Vasarā cilvēki mēdz atpūsties, peldēties un līksmoties. Ļaujiet viņiem pavadīt laiku jautri. Tas nav bizness kam vajadzīgas lielas investīcijas, tās ir Jūsu izredzes vasarā nopelnīt naudiņu, darot cilvēkiem patīkamo.

Ūdens bumbu biznesa organizēšanai pietiks ar jebkuru ūdens tvertni, pie kuras atpūšas cilvēki. Tas var būt pat pilsētas kanāls vai parks! Viss atkarīgs no tā, kur Jūs sarunāsiet ar īpašnieku. Paskatieties uz džekiem Kronvalda parkā, Jūrmalas Dzintaros, vai „Lido” Krasta ielā – viņiem sanāca! Kāpēc lai nesanāktu Jums?

Šobrīd mūsu noliktavā ir daži zorbi un ūdens bumbas, tas nozīmē, ka piegāde var notikt apmaksas dienā.

  1. Ūdens bumba (Water Ball)  diametrs 2 metri ir vienslāņa sfēra, kurā atrodoties, cilvēks soļo uz priekšu pa jebkuru horizontālo virsmu,  tajā skaitā pa ūdeni.

786033887

Cena — 500 Eur + PVN.

  1. Ūdens cilindrs (Waterroller) 3.0 x 2.5 metru diametrā — ir divslāņu sfēra, kuru vienu no otras atdala 70 centimetru „gaisa spilvens”. Ūdens zorbā var soļot pa ūdeni uz priekšu līdz pat 3 cilvēkiem vienlaicīgi, bet kalna zorbā — 2 cilvēki var ripot no kalna.

485390698

Cena  — 1500 Eur + PVN.

  1. Kalna zorbs (Hill Zorb), diametrs 3,2 metri. Kalna zorbā vienlaicīgi no kalna var ripot 2 cilvēki, bet to var arī izmantot kā ūdens atrakciju, piemērām piefiksējot pie kutera.

 

209748040

Komplektācijā ietilpst hidrorāvējslēdzējs TIZIP

2 stiprinājumu sistēmas un 2 drošības piekares;
2 ieejas zorbā.
Piekare zorba izmantošanai ar kuteri

Cena — 2000 Eur + PVN

4. Ūdens zābaki, garums 150 cm.

Tagad tu vari kļūt par Jēzu un staigāt pa ūdeni, kā to darīja viņš. Vienīgais, kas tam vajadzīgs – piepūšamie apavi. Mūsu ūdens zābakos var viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat piedalīties dažādās rotaļās – noskriet noteiktu attālumu uz laiku vai mēģināt notriekt pretinieku no kājām.

741892663

Cena — 300 Eur + PVN

Katras atrakcijas komplektācija ietilpst arī pumpis.

  1. Ūdens ķengurs — akvakiperis (AQUASKIPPER)

Akvaskipers jeb ūdens ķengurs ir visātrākais no pārvietošanās līdzekļiem pa ūdens virsmu, kas tiek virzīts ar cilvēka muskuļu spēku. Pateicoties diviem zemūdens spārniem, tas var lidot virs ūdens. Vienīgie noteikumi, lai tas kustētos uz priekšu, ir spēks un labs noskaņojums. Izbaudiet iespēju palēkāt pa ūdeni!

214445320

Cena — 500 Eur + PVN

Džamperi vai ātrgaitas zābaki (JOLLY JUMPERS)

Staigāt septiņjūdžu soļiem ir viegli, ja jūsu rīcībā ir ātrgaitas zābaki jeb džamperi! Džamperi ir inventārs ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrīmam. Ātrgaitas zābakos varēsiet lēkt 2 metru augstumā, skriet ar neticamu ātrumu un izpildīt dažādus trikus. Tikai jāiemācās!

566458582Cena — 250 Eur + PVN

Bamperbols (BUMPERBALL)

Bamperbols ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs.  Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

187778322

Cena — 500 Eur + PVN

Skeitosipēds (SKATE CYCLES)

Jauns, agrāk neredzēts pārvietošanās līdzeklis – skeitosipēds jeb skeitocikls. To var saukt par jaunas paaudzes skeitbordu. Tas vairs nav dēlis ar riteņiem, bet divi riteņi, kas savā starpā savienoti ar alumīnija šarnīra savienojumu. Skeitociklists nostājas uz kāpšļiem, kas uzstādīti katrā ritenī ar 23 cm diametru, un vada skeitosipēdu, galvenokārt pateicoties kāju pagriezieniem. Skeitosipēda svars ir 3 kg, un to var viegli ievietot nelielā kastē dāvanai vai transportēšanai.

37448905

Cena — 200 Eur + PVN

Lēcēji (POGO STICKS)

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.

827027469

Cena — 400 Eur + PVN

Bet tagad uzmetīsim biznesa plānu. Pieņemsim, ka Jūs nopērkat 2 ūdens bumbas pa 500 EUR + PVN gabalā. Summa ir 1210 Eur. Nomas maksa mēnesī — ap 150 Eur.

Iznomājam ūdens bumbas par 5 Eur uz 5-7 minūtēm (kā to dara citi). Strādājam 8 stundas dienā. Katram cilvēkam tiek patērētas no 10 līdz 15 minūtēm. Ierēķinot pusdienas partraukumu, sanāk apkalpot ap 30 cilvēkiem maiņā.

No divām ūdens bumbām — 60 cilvēki.

Protams, ka ne vienmēr dabūsim rindu uz ūdens bumbas atrakciju, tapēc pieņemsim, ka trešdaļu laika atrakcija stāvēs tukša. (Laika apstākļi pievīla, maz cilvēku darbadienās).

Par 1 dienu sanāks 60/3=20 cilvēku no katra pa 5 Eur = 100 Eur. Bet Jūs ieguldījāt 1210 Eur. Jau pēc 14 dienām atpelnīsiet investīcijas, un Jūsu bumbas strādās ar peļņu!

339618931

Kredītu mūsdienās var dabūt 5 minūšu laikā. Bet atmaksāt to Jūs varēsiet jau pēc 2 nedēļām. Un, ja kādu iemeslu dēļ Jūsu bizness būs neveiksmīgs, bumbu Jūs viegli varēsiet pārdot ar peļņu!

Zorb.lv ir oficiālais izplatītājs vienam no lielākajiem Ķīnas piepūšamo atrakciju ražotājiem. Potenciālo pircēju ievērībai: mēs piedāvājam labas kvalitātes produktus, atšķirībā no vairuma Ķīnā ražoto analogu un tam ir daudz izdevīgāka cena salīdzinājumā ar Eiropā vai Krievijā ražotajiem analogiem.

Mūsu piegādātāja ražotnē ir reāla kvalitātes kontroles nodaļa, kas garantē, ka Jūsu zorbs nesadalīsies pa šuvēm un nesaplīsis tās stiprinājumi.

457005532

BUY or RENT a ZORB!

Zvaniet +37129535888.[:ru]Делай бизнес на прокате водного шара!

Купить или арендовать зорб!

Зарабатывайте деньги вблизи водоемов, сдавая в аренду надувные шары. Рядом с вами есть водоем? Так почему бы с его помощью не заработать денег?!

Водный ЗОРБ или водный шар — самый простой в организации и самый быстрый в окупаемости водный аттракцион.

Водные надувные аттракционы означают хорошую прибыль и 100%-ный успех на море, реках, озерах и бассейнах. Летом люди спешат отдохнуть, искупаться и повеселиться. Так давайте же им поможем провести время весело. Это не бизнес с огромными инвестициями, это Ваш шанс подзаработать летом, делая людям приятное.

Летом люди отдыхают, купаются и веселятся. Помогите им провести летнее время весело. Это не бизнес, для которого нужны большие инвестиции, это Ваша возможность заработать деньги, делая людям приятное.
Для организации бизнеса с водными шарами достаточно любого водоема, около которого отдыхают люди. Это может быть даже городской канал или парк. Все зависит только от того, где вы договоритесь с хозяином.

Ну а если этот водоем находится, например, около вашего собственного гостевого дома, то договариваться вообще ни с кем не нужно! Так как эти аттракционы полностью безопасны, вам не придется получать разрешения у властей.

Посмотрите на ребят в Дзинтари или в „Lido” на ул. Краста – у них получилось. Почему же не получится у вас?

На складе zorb.lv постоянно находятся несколько горных и водных зорбов, а также водных шаров и сапог-скороходов, а это значит, что доставка может быть осуществлена в день оплаты.

Водный шар (Water Ball) диаметром 2 метра. Водный шар — однослойная сфера, находясь в которой человек шагает вперед по любой горизонтальной поверхности, включая воду.

662858662
Цена — 500 Eur +НДС

Водный цилиндр (Waterroller) диаметром 3.0 на 2.5 метра.
Зорб — двухслойная сфера, где одну от другой отделяет 70-сантиметровая «воздушная подушка». В водном зорбе могут шагать по воде до 3 людей одновременно, а в горном зорбе — 2 людей могут скатываться с горы.

485390698
Цена — 1500 Eur +НДС

Горный зорб (Hill Zorb), диаметром 3,2 метра. В горном зорбе одновременно с горы могут скатываться 2 человека, однако его можно также использовать в качестве водного аттракциона, например, привязав к скоростному катеру.

209748040В комплектацию входит
гидромолния TIZIP
2 системы креплений и 2 подвески безопасности;
2 входных шлюза в зорб.
подвеска для использования зорба с катером
Цена — 2000 Eur +НДС

Водные сапоги, длина 150 см.

Теперь ты можешь стать Иисусом и ходить по воде, как это делал он. И единственное, что нужно для этого — это надувная обувь. В наших водных сапогах можно легко скользить по воде, или даже участвовать в различных играх – пробежать определенное расстояние на время или попробовать сбить противника с ног. Цена — 300 Eur +PVN

741892663Цена — 300 Eur +НДС

В комплектацию каждого аттракциона входит также насос.

Водные кенгуру- акваскипперы (AQUASKIPPERS)

214445320

Акваскиппер или водный кенгуру, как его еще называют в Латвии, это самый быстрый из современных средств передвижения на воде, движимый с помощью мускульной силы. Благодаря двум подводным крыльям, аппарат может летать над водой. Единственное условие для того, чтобы акваскиппер двигался вперед, это человек, который двигает его с помощью своих мускулов. Насладитесь возможностью попрыгать по воде, как водомерка!

Цена — 500 Eur +НДС

Джамперы -сапоги скороходы (JOLLY JUMPERS)

566458582

Ходить семимильными шагами легко, если у вас есть сапоги-скороходы или джамперы! Джамперы — это инвентарь для экстремального спорта, фитнеса, тренировок и абсолютного экстрима. Вы сможете совершать прыжки в высоту до 2 метров, бегать с невероятной скоростью и выполнять различные трюки. Нужно лишь научиться!

Цена — 250 Eur +НДС

Бамперболы (BUMPERBALL)

187778322

Бампербол – это шар диаметром 1,5 м, состоящий из шести наполненных воздухом сегментов. Вы надеваете его на себя как скафандр, после чего можете кувыркаться, толкаться или пихаться. Что бы вы ни делали, у вас не будет травм, так как бампербол абсолютно безопасен. А если составить две команды бамперболистов и попробовать сыграть в футбол, то смеха, веселья, позитива хватит на всех – и на самих участников, и на зрителей.

Цена — 500 Eur +НДС

скейтосипеды (SKATE CYCLES)

37448905

Новое, доселе невиданное средство передвижения – скейтосипед или скейтоцикл, можно назвать скейтбордом нового поколения. Это уже не доска на колесиках, а два колеса, соединенные между собой алюминиевым шарнирным соединением. Скейтоциклист ставит свои ступни на подножки, установленные внутри каждого колеса диаметром 23 см, и управляет скейтосипедом, в основном, за счет поворотов ног. Вес скейтоcипеда 3 кг и он легко складывается в небольшую коробку для подарка или перевозки.

Цена — 200 Eur +НДС

Прыгунки (POGO STICKS)

827027469
Прыгунки, также известные как pogo sticks, то есть палка Полмана и Гоппеля — это приспособление для совершения прыжков, состоящее из палки с пружиной, к которой приделан руль, подножки и резиновый отбойник. Человек надавливает ногами на пружину, а она придаёт обратный импульс.

Цена — 400 Eur +НДС

А теперь давайте прикинем бизнес-план. Допустим, вы купили 2 водных шара по 500 Eur + НДС за штуку. Получается 1210 Eur. Аренда за месяц, например — 150 Eur.
Сдаем водные шары в прокат по 5 Eur за 5-7 минут (как это делают другие). Работаем 8 часов в день. На каждого человека уходит от 10 до 15 минут. С перерывом на обед получается около 30 человек за смену.
С двух водных шаров это — 60 человек.
Понятно, что не всегда будет стоять очередь в водный шар, поэтому примем, что треть времени аттракцион простаивал. (Мало ли, погода подвела, или людей немного в будни).
За 1 день работы получится 60/3=20 человек по 5 Eur = 100 Eur! А вложили вы 1210 Eur. Уже через 14 дней отобьете инвестиции, и шары будут работать в плюс!

339618931Потребительский кредит сейчас можно взять в течение 5 минут. А возвратить вы его сможете уже через 2 недели. И даже если по каким-то причинам Ваш бизнес не пойдет, вы легко продадите свой шар!

Являясь официальным дистрибьютором одного из крупнейших производителей надувных аттракционов в Китае, обращаем внимание потенциальных заказчиков на хорошее качество предлагаемой нами продукции (в отличие от большинства китайских аналогов) и гораздо более выгодную цену (по сравнению с европейскими и российскими образцами). На производстве нашего поставщика существует реальный отдел контроля качества, предоставляющий гарантию того, что ваш зорб не расползется по швам или что у него не развяжутся крепления…

457005532
BUY or RENT a ZORB!

Звоните +37129535888[:lv]Pelni naudu iznomājot ūdens bumbu!

PĒRC vai IZNOMĀ ZORBU!

 

Ūdens bumba vai zorbs – visvienkāršāk organizējamā ūdens atrakcija un visātrākā atpelnīšanas ziņā.

Eksperimenti upēs, ezeros un baseinos pierādīja, ka ūdens zorbi nozīmē 100% veiksmi!

Vasarā cilvēki mēdz atpūsties, peldēties un līksmoties. Ļaujiet viņiem pavadīt laiku jautri. Tas nav bizness kam vajadzīgas lielas investīcijas, tās ir Jūsu izredzes vasarā nopelnīt naudiņu, darot cilvēkiem patīkamo.

Ūdens bumbu biznesa organizēšanai pietiks ar jebkuru ūdens tvertni, pie kuras atpūšas cilvēki. Tas var būt pat pilsētas kanāls vai parks! Viss atkarīgs no tā, kur Jūs sarunāsiet ar īpašnieku. Paskatieties uz džekiem Kronvalda parkā, Jūrmalas Dzintaros, vai „Lido” Krasta ielā – viņiem sanāca! Kāpēc lai nesanāktu Jums?

Šobrīd mūsu noliktavā ir daži zorbi un ūdens bumbas, tas nozīmē, ka piegāde var notikt apmaksas dienā.

 

  1. Ūdens bumba (Water Ball)  diametrs 2 metri ir vienslāņa sfēra, kurā atrodoties, cilvēks soļo uz priekšu pa jebkuru horizontālo virsmu,  tajā skaitā pa ūdeni.

786033887

Cena — 500 Eur + PVN.

 

  1. Ūdens cilindrs (Waterroller) 3.0 x 2.5 metru diametrā — ir divslāņu sfēra, kuru vienu no otras atdala 70 centimetru „gaisa spilvens”. Ūdens zorbā var soļot pa ūdeni uz priekšu līdz pat 3 cilvēkiem vienlaicīgi, bet kalna zorbā — 2 cilvēki var ripot no kalna.

485390698

Cena  — 1500 Eur + PVN.

 

  1. Kalna zorbs (Hill Zorb), diametrs 3,2 metri. Kalna zorbā vienlaicīgi no kalna var ripot 2 cilvēki, bet to var arī izmantot kā ūdens atrakciju, piemērām piefiksējot pie kutera.

209748040

Komplektācijā ietilpst hidrorāvējslēdzējs TIZIP

2 stiprinājumu sistēmas un 2 drošības piekares;
2 ieejas zorbā.
Piekare zorba izmantošanai ar kuteri

Cena — 2000 Eur + PVN

 

 

4. Ūdens zābaki, garums 150 cm.

Tagad tu vari kļūt par Jēzu un staigāt pa ūdeni, kā to darīja viņš. Vienīgais, kas tam vajadzīgs – piepūšamie apavi. Mūsu ūdens zābakos var viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat piedalīties dažādās rotaļās – noskriet noteiktu attālumu uz laiku vai mēģināt notriekt pretinieku no kājām.741892663

Cena — 300 Eur + PVN

 

Katras atrakcijas komplektācija ietilpst arī pumpis.

 

  1. Ūdens ķengurs — akvakiperis (AQUASKIPPER)

Akvaskipers jeb ūdens ķengurs ir visātrākais no pārvietošanās līdzekļiem pa ūdens virsmu, kas tiek virzīts ar cilvēka muskuļu spēku. Pateicoties diviem zemūdens spārniem, tas var lidot virs ūdens. Vienīgie noteikumi, lai tas kustētos uz priekšu, ir spēks un labs noskaņojums. Izbaudiet iespēju palēkāt pa ūdeni!

214445320

Cena — 500 Eur + PVN

 

Džamperi vai ātrgaitas zābaki (JOLLY JUMPERS)

Staigāt septiņjūdžu soļiem ir viegli, ja jūsu rīcībā ir ātrgaitas zābaki jeb džamperi! Džamperi ir inventārs ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrīmam. Ātrgaitas zābakos varēsiet lēkt 2 metru augstumā, skriet ar neticamu ātrumu un izpildīt dažādus trikus. Tikai jāiemācās!

566458582Cena — 250 Eur + PVN

Bamperbols (BUMPERBALL)

Bamperbols ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs.  Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

187778322

Cena — 500 Eur + PVN

Skeitosipēds (SKATE CYCLES)

Jauns, agrāk neredzēts pārvietošanās līdzeklis – skeitosipēds jeb skeitocikls. To var saukt par jaunas paaudzes skeitbordu. Tas vairs nav dēlis ar riteņiem, bet divi riteņi, kas savā starpā savienoti ar alumīnija šarnīra savienojumu. Skeitociklists nostājas uz kāpšļiem, kas uzstādīti katrā ritenī ar 23 cm diametru, un vada skeitosipēdu, galvenokārt pateicoties kāju pagriezieniem. Skeitosipēda svars ir 3 kg, un to var viegli ievietot nelielā kastē dāvanai vai transportēšanai.

37448905

Cena — 200 Eur + PVN

Lēcēji (POGO STICKS)

 

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.

827027469

Cena — 200 Eur + PVN

Bet tagad uzmetīsim biznesa plānu. Pieņemsim, ka Jūs nopērkat 2 ūdens bumbas pa 500 EUR + PVN gabalā. Summa ir 1210 Eur. Nomas maksa mēnesī — ap 150 Eur.

 

Iznomājam ūdens bumbas par 5 Eur uz 5-7 minūtēm (kā to dara citi). Strādājam 8 stundas dienā. Katram cilvēkam tiek patērētas no 10 līdz 15 minūtēm. Ierēķinot pusdienas partraukumu, sanāk apkalpot ap 30 cilvēkiem maiņā.

 

No divām ūdens bumbām — 60 cilvēki.

 

Protams, ka ne vienmēr dabūsim rindu uz ūdens bumbas atrakciju, tapēc pieņemsim, ka trešdaļu laika atrakcija stāvēs tukša. (Laika apstākļi pievīla, maz cilvēku darbadienās).

Par 1 dienu sanāks 60/3=20 cilvēku no katra pa 5 Eur = 100 Eur. Bet Jūs ieguldījāt 1210 Eur. Jau pēc 14 dienām atpelnīsiet investīcijas, un Jūsu bumbas strādās ar peļņu!

339618931

 

Kredītu mūsdienās var dabūt 5 minūšu laikā. Bet atmaksāt to Jūs varēsiet jau pēc 2 nedēļām. Un, ja kādu iemeslu dēļ Jūsu bizness būs neveiksmīgs, bumbu Jūs viegli varēsiet pārdot ar peļņu!

 

Zorb.lv ir oficiālais izplatītājs vienam no lielākajiem Ķīnas piepūšamo atrakciju ražotājiem. Potenciālo pircēju ievērībai: mēs piedāvājam labas kvalitātes produktus, atšķirībā no vairuma Ķīnā ražoto analogu un tam ir daudz izdevīgāka cena salīdzinājumā ar Eiropā vai Krievijā ražotajiem analogiem.

 

Mūsu piegādātāja ražotnē ir reāla kvalitātes kontroles nodaļa, kas garantē, ka Jūsu zorbs nesadalīsies pa šuvēm un nesaplīsis tās stiprinājumi.

457005532

 

BUY or RENT a ZORB!

Vairāk sadaļā Кā mūs atrast.[:]

Закрыть меню