Buy Business – Investment Idea

Pelni naudu iznomājot ūdens bumbu!

PĒRC vai IZNOMĀ ZORBU!

Ūdens bumba vai zorbs – visvienkāršāk organizējamā ūdens atrakcija un visātrākā atpelnīšanas ziņā.

Eksperimenti upēs, ezeros un baseinos pierādīja, ka ūdens zorbi nozīmē 100% veiksmi!

Vasarā cilvēki mēdz atpūsties, peldēties un līksmoties. Ļaujiet viņiem pavadīt laiku jautri. Tas nav bizness kam vajadzīgas lielas investīcijas, tās ir Jūsu izredzes vasarā nopelnīt naudiņu, darot cilvēkiem patīkamo.

Ūdens bumbu biznesa organizēšanai pietiks ar jebkuru ūdens tvertni, pie kuras atpūšas cilvēki. Tas var būt pat pilsētas kanāls vai parks! Viss atkarīgs no tā, kur Jūs sarunāsiet ar īpašnieku. Paskatieties uz džekiem Kronvalda parkā, Jūrmalas Dzintaros, vai „Lido” Krasta ielā – viņiem sanāca! Kāpēc lai nesanāktu Jums?

Šobrīd mūsu noliktavā ir daži zorbi un ūdens bumbas, tas nozīmē, ka piegāde var notikt apmaksas dienā.

  1. Ūdens bumba (Water Ball)  diametrs 2 metri ir vienslāņa sfēra, kurā atrodoties, cilvēks soļo uz priekšu pa jebkuru horizontālo virsmu,  tajā skaitā pa ūdeni.

786033887

Cena – 500 Eur + PVN.

  1. Ūdens cilindrs (Waterroller) 3.0 x 2.5 metru diametrā – ir divslāņu sfēra, kuru vienu no otras atdala 70 centimetru „gaisa spilvens”. Ūdens zorbā var soļot pa ūdeni uz priekšu līdz pat 3 cilvēkiem vienlaicīgi, bet kalna zorbā – 2 cilvēki var ripot no kalna.

485390698

Cena  – 1500 Eur + PVN.

  1. Kalna zorbs (Hill Zorb), diametrs 3,2 metri. Kalna zorbā vienlaicīgi no kalna var ripot 2 cilvēki, bet to var arī izmantot kā ūdens atrakciju, piemērām piefiksējot pie kutera.

 

209748040

Komplektācijā ietilpst hidrorāvējslēdzējs TIZIP

2 stiprinājumu sistēmas un 2 drošības piekares;
2 ieejas zorbā.
Piekare zorba izmantošanai ar kuteri

Cena – 2000 Eur + PVN

4. Ūdens zābaki, garums 150 cm.

Tagad tu vari kļūt par Jēzu un staigāt pa ūdeni, kā to darīja viņš. Vienīgais, kas tam vajadzīgs – piepūšamie apavi. Mūsu ūdens zābakos var viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat piedalīties dažādās rotaļās – noskriet noteiktu attālumu uz laiku vai mēģināt notriekt pretinieku no kājām.

741892663

Cena – 300 Eur + PVN

Katras atrakcijas komplektācija ietilpst arī pumpis.

  1. Ūdens ķengurs – akvakiperis (AQUASKIPPER)

Akvaskipers jeb ūdens ķengurs ir visātrākais no pārvietošanās līdzekļiem pa ūdens virsmu, kas tiek virzīts ar cilvēka muskuļu spēku. Pateicoties diviem zemūdens spārniem, tas var lidot virs ūdens. Vienīgie noteikumi, lai tas kustētos uz priekšu, ir spēks un labs noskaņojums. Izbaudiet iespēju palēkāt pa ūdeni!

214445320

Cena – 500 Eur + PVN

Džamperi vai ātrgaitas zābaki (JOLLY JUMPERS)

Staigāt septiņjūdžu soļiem ir viegli, ja jūsu rīcībā ir ātrgaitas zābaki jeb džamperi! Džamperi ir inventārs ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrīmam. Ātrgaitas zābakos varēsiet lēkt 2 metru augstumā, skriet ar neticamu ātrumu un izpildīt dažādus trikus. Tikai jāiemācās!

566458582Cena – 250 Eur + PVN

Bamperbols (BUMPERBALL)

Bamperbols ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs.  Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

187778322

Cena – 500 Eur + PVN

Skeitosipēds (SKATE CYCLES)

Jauns, agrāk neredzēts pārvietošanās līdzeklis – skeitosipēds jeb skeitocikls. To var saukt par jaunas paaudzes skeitbordu. Tas vairs nav dēlis ar riteņiem, bet divi riteņi, kas savā starpā savienoti ar alumīnija šarnīra savienojumu. Skeitociklists nostājas uz kāpšļiem, kas uzstādīti katrā ritenī ar 23 cm diametru, un vada skeitosipēdu, galvenokārt pateicoties kāju pagriezieniem. Skeitosipēda svars ir 3 kg, un to var viegli ievietot nelielā kastē dāvanai vai transportēšanai.

37448905

Cena – 200 Eur + PVN

Lēcēji (POGO STICKS)

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.

827027469

Cena – 400 Eur + PVN

Bet tagad uzmetīsim biznesa plānu. Pieņemsim, ka Jūs nopērkat 2 ūdens bumbas pa 500 EUR + PVN gabalā. Summa ir 1210 Eur. Nomas maksa mēnesī – ap 150 Eur.

Iznomājam ūdens bumbas par 5 Eur uz 5-7 minūtēm (kā to dara citi). Strādājam 8 stundas dienā. Katram cilvēkam tiek patērētas no 10 līdz 15 minūtēm. Ierēķinot pusdienas partraukumu, sanāk apkalpot ap 30 cilvēkiem maiņā.

No divām ūdens bumbām – 60 cilvēki.

Protams, ka ne vienmēr dabūsim rindu uz ūdens bumbas atrakciju, tapēc pieņemsim, ka trešdaļu laika atrakcija stāvēs tukša. (Laika apstākļi pievīla, maz cilvēku darbadienās).

Par 1 dienu sanāks 60/3=20 cilvēku no katra pa 5 Eur = 100 Eur. Bet Jūs ieguldījāt 1210 Eur. Jau pēc 14 dienām atpelnīsiet investīcijas, un Jūsu bumbas strādās ar peļņu!

339618931

Kredītu mūsdienās var dabūt 5 minūšu laikā. Bet atmaksāt to Jūs varēsiet jau pēc 2 nedēļām. Un, ja kādu iemeslu dēļ Jūsu bizness būs neveiksmīgs, bumbu Jūs viegli varēsiet pārdot ar peļņu!

Zorb.lv ir oficiālais izplatītājs vienam no lielākajiem Ķīnas piepūšamo atrakciju ražotājiem. Potenciālo pircēju ievērībai: mēs piedāvājam labas kvalitātes produktus, atšķirībā no vairuma Ķīnā ražoto analogu un tam ir daudz izdevīgāka cena salīdzinājumā ar Eiropā vai Krievijā ražotajiem analogiem.

Mūsu piegādātāja ražotnē ir reāla kvalitātes kontroles nodaļa, kas garantē, ka Jūsu zorbs nesadalīsies pa šuvēm un nesaplīsis tās stiprinājumi.

457005532

BUY or RENT a ZORB!

Zvaniet +37129535888.