Piepūšamais 6m² baseins ūdens atrakcijām

Piepūšamais 6m² baseins ūdens atrakcijām

Mūsu piepūšamajam baseinam ir vienīgais mērķis masu pasākumos: Tās ir rādīts, lai nodrošinātu ūdens atrakciju darbību vietās, kur nav pieejas pie dabiskām ūdens ūdenstilpnēm. Mūsu baseinā var palaist
  • 3 ūdens zorba bumbas,
  • 2 ūdens zorbus,
  • 3 ūdens zābaku komplektus,
  • vai pat mūsu lepno milzu flamingo.
Mobilā šautuve - Viduslaiku mērķa šaušana

Mobilā šautuve - Viduslaiku mērķa šaušana

Mobilā šautuve - Viduslaiku mērķa šaušana Ieroču mešana seko vīram no akmens laikmeta. Pirmais akmens, kas tika iemests mamutā, uzsāka neticamāko lidojošo objektu evolūciju, kas bija nepieciešama cilvēces izdzīvošanai. Neatkarīgi no tā, cik daudz izklaides ir pieejamas jūsu pasākumā, tur, kur ir mērķa šautuve, vienmēr būs garas rindas. Un tas nav pārsteidzoši! Jo šajā atrakcijā katram tiek dota iespēja izmēģināt savu roku īstajā militārajā lietā un uzzināt, cik noderīgs jūs būtu kaujas laukā! Mēs organizējam izbraukuma šautuvi jebkurā vietā: ārā un iekštelpās. Vienīgais, kas ir svarīgi, lai būtu pietiekami daudz vietas šaušanai. Sacensības šaušanā ar kaķeni vai ieroču mešanā kļūs par lielisko papildinājumu galvenajai izklaides programmai. Mūsu mobilajā šautuvē jūs varēsit šaut un mest mērķī līdz nogurumam, vai arī organizēt sacensības starp draugiem – kuram būs tālākais šāviens. Tā kā mūsu ieroči ir īsti, jebkura veida šautuvei ir noteiktas vislielākās drošības prasības! Nosacījumi: 200 EUR – par divu veidu ieroču pāri +100 EUR – par papildu ieroču pāri

1x1 Nažu mešana

Nažu mešana ir patiesa māksla, kurā ne katram izdodas sasniegt izcilu meistarību. Bet mēs apsolām, ka iemācīsim mest nažus ikvienam. Mūsu instruktors ātri izskaidros visas šīs sarežģītās sporta aktivitātes gudrības. Pēc tam jūs varēsit viegli demonstrēt savas prasmes draugiem. Obligāti iekļaujiet nažu mešanas stendu savā sporta spēļu programmā. Šī disciplīna lieliski dažādos programmu.

1x2 Cirvju mešana

  Cirvju mešana ir īstu vīru atrakcija, kas nāk no seniem laikiem, kad tā nebija izklaide, bet gan prasme, no kuras bija atkarīga cilvēka dzīvība. Veiksmīgi iemests cirvis varēja apturēt ienaidniekus vai nogalināt savvaļas dzīvniekus. Tāpēc, ja jūs savā pasākumā izveidosit cirvju mešanas stendu, visiem viesiem ieslēgsies ģenētiskā atmiņa, un ikviens vēlēsies iemest savu cirvi.
   

2 x 1 Bultu šaušana no Pocket Shot kaķenes

 Kad mēs runājam par šaušanas ar kaķeni, tad domājam par kādu draiskuli, kurš pagalmā šauj pa putnu ligzdām un klaiņojošiem kaķiem. Tomēr šaušana ar kaķeni ir tikpat populārs sporta veids kā loka šaušana, ar vienīgo atšķirību – šaušana ar kaķeni nav iekļauta Olimpisko Spēļu programmā. Mūsu šaušanas ar kaķeni šautuvē jūs varēsit šaut civilizētos un drošos apstākļos pieredzējuša instruktora vadībā.

2 x2 Nindzju šurikenu (zvaigznīšu) mešana

Vai jūsu bērniem patīk bruņurupuči nindzjas? Ja patīk, tad nākamajā bērnu ballītē būs ļoti noderīga nindzju šurikenu mešanas šautuve. Šurikens ir īstu nindzju slepenais ierocis! Tomēr jāatzīmē, ka šurikeni ir īsti, tāpēc arī pieaugušajiem būs interesanti izmēģināt savu roku nindzju zvaigznīšu mešanā.
 

3x1. Loki un šķēps. Loka šaušana

 Pat pieredzējušam loka šāvējam ir jāpatrenējas pirms reālas strēlnieku kaujas. Šim nolūkam vislabākā vieta ir loka šaušanas šautuve. Tā ir piemērota visiem vecumiem, jo pat mazi bērni būs ieinteresēti trāpīt mērķī, lai uzvarētu savus vecākus. Var organizēt sacensības, kurās uzvar tas, kurš visātrāk ātrāk trāpa visās pudelēs.

3 x 2 Loki un šķēps. Šķēpu mešana mērķī

  Šķēpu mešanas stends jums dod iespēju pārbaudīt šķēpa mešanas precizitāti un spēku, kas šo atrakciju ļauj veiksmīgi izmantot ne tikai tematiskajās ballītēs, bet arī sporta spēļu pasākumos.
   
Iznomāt batutu ar aizsargtīklu jūsu pasākumam

Iznomāt batutu ar aizsargtīklu jūsu pasākumam

Batuts ir viens no jautrākajiem un aktīvākajiem laika pavadīšanas veidiem. Bērni un pieaugušie, lēkājot uz batuta, izbauda ne ar ko nesalīdzināmas bezsvara sajūtas. Attīstās vestibulārais aparāts, veiklība un koordinācija. Bet arī jāatceras, ka batuts var kļūt par bīstamu atrakciju, jo lekšanas laikā lecēji var sasisties galvām, uzlekt viens otram virsū vai pārlekt pārī aizsargstiklam un nokrīt zemē. Lai bērniem batuts radītu prieku un līksmi, pieaugušiem jāuzmana tie visu lekšanas laiku un stingri ievērot visus drošības noteikumus ! Un tikai tad batuts atstās uz visu mūžu neaizmirstamās bērnības sajūtas! Bet idejas bērnu spēlēm uz batuta varat izlasīt šeit.

Drošības pasākumi batuta lietošanas laikā:

  • Batuts ir paredzēts uzstādīšanai uz mīkstas, līdzenas virsmas, piemēram, uz zāles vai smiltīm.
  • Batuta izvietošana uz cietas virsmas vai slidenas virsmas ir aizliegta drošības nolūkos.
  • Batutu ir aizliegts novietot blakus kokiem, žogiem un citiem objektiem.
  • Batutu ir jāuzstāda tādā veidā, lai brīva telpa virs batuta būtu ne mazāka par 7 metriem.
  • Zem batuta nedrīkst atrasties lieki priekšmeti.
  • Vienlaicīgi uz batuta drīkst atrasties tikai viens cilvēks.
  • Lēkāt uz batuta ir atļauts tikai basām kājām vai zeķēs.
  • Lēkšanas laikā uz batuta ir aizliegts veikt akrobātiskus vingrinājumus.
  • Nelietojiet batutu tumšajā diennakts laikā.
  • Uz batuta virsmas nedrīkst novietot liekus priekšmetus lēkāšanas laikā.
  • Uz batuta aizliegts atrasties dzīvniekiem, tie var sabojāt batuta virsmu vai aizsargtīklu.
  • Lūdzu sk. video ar tipiskiem batuta negadījumiem šeit.
Batuta diametrs: 305 cm, pieļaujamais maksimālais lietotāja svars: līdz 100 kg Par 30 Eur piemaksu var iznomāt batutu Ø 4.27 m, līdz 130 kg smagiem lietotājiem Materiāls: cinkots metāls / polipropilēns
Šokeru futbols, volejbols, Strēlnieku kauja

Šokeru futbols, volejbols, Strēlnieku kauja

Jaunā sporta spēļu versija ar attālināti vadāmiem elektrošokeriem, kas ir pievienoti pie katra spēlētāja kājas, nesen ieguva satriecošu popularitāti visā pasaulē kā topa vecpuišu un vecmeitu aktivitātē. Piedāvājam jūsu vecpuišu vai korporatīvajai ballītei sekojošas elektrošokeru spēles Klasiskais šokeru futbols Elektrošokeru Zorbu futbols Elektrošokeru Strēlnieku kauja Elektrošokeru Zorba volejbols Elektrošokeru stafetes Zorbu futbola, Strēlnieku kaujas, Zorba volejbola un parasto stafešu nozīme ar elektrošokeriem nemainās. Vienkārši kādā spēles mirklī spēlētājs vairs nespēj turpināt iepriekš uzsākto manevru, jo viņš saņem kājā elektrisko izlādi. Samaņu jūs noteikti nezaudēsiet, bet elektriskais trieciens būs pietiekami jutīgs, lai jūsu kājas varētu sastindzināt uz daļu sekundes. Spēles kodols ir tāds, ka vienas komandas spēlētāju elektrošokeru tālvadības pultīs var būt viņu pretinieku rokās. Un šeit jums paliek tikai atcerēties teicienu: „Nerok citam kapu, pats tur nokritīsi”. Dusmīga un cieta spēle vienlaikus ir pietiekami smieklīga un aizraujoša, lai atstātu iespaidu uz visu dzīvi. Mēs piedāvājam klasisku elektrošokeru futbolu par cenu 200 Eur par 2 stundu nomu. Šī atrakcija var būt kā papildinājums jūsu izvēlētajai citai spēlei, un tā cena būs arī 200 Eur 2 spēļu stundām. Lūdzu, izvēlieties zemāk redzamo spēli Elektrošokeru Zorbu futbols Elektrošokeru Strēlnieku kauja Elektrošokeru Zorba volejbols Elektrošokeru stafetes
Shock Archery TagShock soccerShock zorb football
Lasertag bezbumbu peintbols

Lasertag bezbumbu peintbols

Lāzertags ir teicama izvēle tiem, kas vēlas izvairīties no sāpīga trāpījuma. Katrs ierocis ar galvas saitēm savienots caur Bluetooth. Ierocis imitē šāviena skaņu, kā arī mazu atsitiena vibrāciju, kas spēlei sniedz reālistisku piegaršu. Spēle ir pilnīgi droša, jo nav ložu — ir tikai infrasarkanā lāzera stars, kurš paziņo, ka pretiniekam ir trāpīts. Galvenās lāzertaga priekšrocības:
  • Par munīciju nav jāmaksā — šauj, cik vēlies.
  • Var spēlēt dalībnieki jau no 4-5 gadu vecuma.
  • Precīzs trāpījums līdz pat 250 metriem, ko neietekmē laikapstākļi.
  • Aizraujošas misijas ar speciālu papildu aprīkojumu, kā imitētas bumbas, kuras jāuzstāda un jāatmīnē, elektroniski kontrolpunkti ar laika atskaiti pēc to ieņemšanas u.c.
  • Pēc katras spēles iespējams apskatīt precīzu statistiku, cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts — iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus.
 
Archery Tag  Strēlnieku Kauja

Archery Tag Strēlnieku Kauja

Loka šaušanas spēle „Strēlnieku kauja” tiek spēlēta ar šaušanas lokiem ar bultām, kurām ir putuplasta uzgaļi. Šī aizraujošā, rīcības pilnā spēle piedāvā draudzīgu pieredzi un ikviena dalībnieka aktīvu iesaistīšanos. Spēlētajiem jāizsit otras komandas dalībnieki un jāiekaro viņu karogs, izmantojot speciālu loku un bultas ar drošu mīkstu uzgali. Divas komandas līdz 6 cilvēkiem katrā spēlē viena pret otru. Katrai komandai tiek iedalīta sava drošības zona, kā arī mērķis ar 2 putupolietilēna diskiem. Spēles mērķi ir — trāpīt pretiniekam ar bultu un izsist 2 pretējās komandas mērķus. Vai tas ir bīstams? Nav! Vienīgais loka šaušanas spēles aizsargaprīkojums ir sejas aizsargmaska. NB! Kā šīs atrakcijas atvieglināts variants varam piedāvāt loka šaušanu pa mērķiem.
Htc Vive vitruālas realitātes istaba

Htc Vive vitruālas realitātes istaba

Piedāvājam virtuālās realitātes sistēmas HTC VIVE nomu korporatīvajiem pasākumiem. Aizraujoša 3D pasauli var tikt izvietota jebkurā vietā, pat pašā tumšākajā mežā! Pieredzējis instruktors instalēs katram sistēmas lietotājam to spēli, kas šķiet visinteresantākā tieši viņam.
Hoverboarda kartings

Hoverboarda kartings

Hoverborda kartings Mini Kart ir ratiņi mini segway hoverbordam, kas atļauj braukt ar to sēdošā pozicijā. Intuitīvi saprotama vadīšana un palielināta stabialitāte uz ceļa ļauj pārvietoties ar ātrumu līdz 15 km/st.
Pogo Stick lēcēji

Pogo Stick lēcēji

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks ķekatas, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.
Ātrgaitas zābaki Jolly Jumpers

Ātrgaitas zābaki Jolly Jumpers

Džamperi ir ātrgaitas zābaki ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrēmismam. Tu varēsi lēkāt augstumā līdz pat 2 metriem, skriet neticamā ātrumā un izpildīt dažādus trikus. Vajag tikai iemācīties!
Fitnesa zābaki Kangoo Jumps

Fitnesa zābaki Kangoo Jumps

Tie ir zābaki ar atspērēm, kas ir uzvelkami uz parastām krosenēm. Kangoo Jumps ir lielisks palīgsrīks, kas samazinā slodzi skriešanā un staigāšanā uz 60% un ļauj cilvēkam pārvietoties ar lielāko ātrumu.
5-personu komandu slēpes

5-personu komandu slēpes

Smilšu vai milzu slēpes ir populāra komandas atrakcija, kurā pieci dalībnieki mēģinā soļot vienā ritmā, veicot noteiktu distanci uz ātrumu. Galvenais — nenokrist, jo, ja krīt viens, tad krīt arī visi pārējie.
Skeitosipēds Sbyke

Skeitosipēds Sbyke

Skeitosipēds Sbyke ir velosipēda, skrejriteņa un skeitborda hibrīds. Tam ir stūre ar lielu priekšējo riteni un aizmugurēja daļa skeitborda veidā. Braukšanā ar Sbyke jūtas nekas līdzīgs parastam skrejritenim, tā ir vairāk līdzīga slēpošanai pa ietvi.
Skeitoсikls SKATE CYCLE

Skeitoсikls SKATE CYCLE

Jauns, agrāk neredzēts pārvietošanās līdzeklis – skeitosipēds jeb skeitocikls. To var saukt par jaunas paaudzes skeitbordu. Tas vairs nav dēlis ar riteņiem, bet divi riteņi, kas savā starpā savienoti ar alumīnija šarnīra savienojumu. Skeitociklists nostājas uz kāpšļiem, kas uzstādīti katrā ritenī ar 23 cm diametru, un vada skeitosipēdu, galvenokārt pateicoties kāju pagriezieniem. Skeitosipēda svars ir 3 kg, un to var viegli ievietot nelielā kastē dāvanai vai transportēšanai.
Vienriteņa skuteris AIR WHEEL - Gaisa rats

Vienriteņa skuteris AIR WHEEL - Gaisa rats

Pašbalansējošs unicikls ar giroskopu Air wheel ir viens no oriģinālākajiem mūsdienu transportlīdzekļiem, ko vada, balansējot ar ķermeņi. Vadītājs var kontrolēt skuteri ar noliekšanos uz priekšu vai atpakaļ. Noliekšanās uz priekšu nodrošina skutrerim paātrinājumu, noliekšanās atpakaļ palēnina to. Tāpat kā ar riteņbraukšanu, pagriezieni un balansēšana tiek panākti ar nelielu noliekšanos uz sāniem.
Pašbalansējošs giroskuteris Hoverboard

Pašbalansējošs giroskuteris Hoverboard

Augsti tehnoloģiska giroskopiskā platforma Mini Segway, ko var kontrolēt ar ķermeņa noliekšanos un kas uzlādējas no strāvas kontaktligzdas. Mini Segway ir ideāls rīks stafetēm, kas dāvās jums emociju un iespaidu jūru!
Piepūšamie ūdens zābaki WATERBOOTS

Piepūšamie ūdens zābaki WATERBOOTS

Ar šiem zābakiem jūs varēsiet staigāt pa ūdens virsmu! Ūdens zābakos iespējams viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat piedalīties dažādās rotaļās – noskriet kādu attālumu uz laiku vai mēģināt notriekt pretinieku no kājām. Viss ir atkarīgs tikai no jūsu izdomas.
Ūdens slēpes

Ūdens slēpes

Gribi iznomāt ūdensslēpes? Vai uzzināt, kur Rīgas apkārtnē nodarboties ar ūdenssportu? Zorb.lv piedāvā 5.8 litru stipro kuteri ar ūdensplēpju komplektu jūsu sportu spēļu pasākumam.
Ūdens sērfa velosipēds Mirage Eclipse

Ūdens sērfa velosipēds Mirage Eclipse

Velosērfs Mirage Eclipse apvieno velotrenažiera pedāļu nospiešanas ērtību ar SUP stabilitāti un drošību. Lido virs ūdens ar nopietnu ātrumu,  veic pagriezienus, izmantojot stūres rokturu vadību. Mirage Eclipse dēlis ir viegls un izturīgs rīks, kas neatstās vienlīdzīgu nevienu!
  • SUP - dēlis ar intuitīvu, stabilu vadību
  • Minimāla iestatīšana
  • Pedāļu vadāmie spārni
  • Stūres vadība pagriezieniem
  • Pedaļu spārni MirageDrive un stūres rokturis ir noņemami
Milzu rozā flamingo, peldošais baseins

Milzu rozā flamingo, peldošais baseins

Piedāvājam nomai jūsu korporatīvajiem pasākumiem vai sporta spēlēm mūsu milzu flamingo, kurā bez pūlēm izvietosies no 6 līdz 8 pieaugušajiem, tā izmērs ir 530*470*210cm. Milzu rozā flamingo ir ideāli piemērots lietošanai jebkurā slēgtajā ūdenstilpē, t.sk. peldbaseinā. Milzu flamingo var izmantot kā peldošo salu atpūtai uz ūdens. Lai padarītu jūsu atpūtu vēl patīkamāku peldošā baseina roku balstos ir iebūvēti dzērienu turētāji.
Bagijs — ūdens karuselis

Bagijs — ūdens karuselis

No skaidu plākšņu klāja, polietilēna plēves, ūdens šļūtenes un bagija ar trosi ūdensslēpēm ir iespējams izveidot šādu jautru atrakciju jebkurā līdzenumā. Bet ar ko nodarboties uz šīs brīnumtrases, vākt kegļus vai trāpīt mērķiem, izvēlaties paši! Mūsu bagijam ir gana degvielas, lai īstenotu jūsu draiskākās idejas! https://youtu.be/QreRVD6hu3s
Zorbu futbols BUMPERBALL

Zorbu futbols BUMPERBALL

Bamperbols vai zorbu futbola burbuļbumba ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs. Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.
Zorba ūdens bumba  - WATER BALL

Zorba ūdens bumba - WATER BALL

Ūdens bumba ir caurspīdīga bumba ar 2 metru diametru. Tā ir izgatavota no izturīga TPU materiāla. Cilvēks iekāpj bumbā, pēc tam bumba tiek piepildīta ar gaisu un aiztaisīta ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atrodoties ūdens bumbā, tu vari pārvietoties pa ūdens virsmu – rāpot, skriet, vienkārši sēdēt vai gulēt. Gaisa elpošanai tanī pietiks veselai pusstundai. Opcijas:
  • Zorba ūdens bumbu var izmantot arī kā bumbu zorba volejbola spēlei, kā norādīts bildēs.
  • Vai arī varam piedāvāt baletdejotājas priekšnesumu zorba ūdens bumbas iekšā. Lūdzam sk. sadaļu Piedāvājums korporatīvajiem pasākumiem.
Ūdens zorbs WATER ZORB

Ūdens zorbs WATER ZORB

Ūdens zorbings ir soļošana, skriešana, fitness uz ūdens virsmas, atrodoties cilindrā. Šīs atrakcijas pamatdoma ir virzīties pa ūdeni uz priekšu, soļojot cilindra iekšpusē. Šķietami viegli, bet tomēr tā nav, it sevišķi, ja cilindrā atrodas vairāki cilvēki un katrs skrien ar savu ātrumu. Jautrība garantēta ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem skatītājiem. Atšķirībā no vienslāņa ūdens bumbas, ūdens zorbā uzturēties ir patīkami, jo tur ieplūst svaigs gaiss.
Kalna zorbs HILL ZORB

Kalna zorbs HILL ZORB

Zorbs ir ar gaisu piepildīta bumba bumbā (diametrs 3,2 m), kuras vienu no otras atdala gaisa telpa. Atrodoties bumbas iekšpusē, cilvēks tiek piesprādzēts ar drošības jostām pie bumbas sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna. Braucienu aizraujošu padara tas, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga. Sajūtas ir neaprakstāmas! Izturīgs polimērs garantē drošību. 70 centimetru gaisa spilvens aizsargā pret ievainojumiem, bet speciāla piekare fiksē otro kameru iekšpusē. Adrenalīns, drošība un vizuālais baudījums veido trīs zorbinga pamatprincipus.    
Milzu (3M) piepūšams mērķis

Milzu (3M) piepūšams mērķis

Milzu 3 m piepūšams šautriņu mērķis. Mūsu piepūšamo šautriņu mērķi var piepūst 2 minūšu laikā ar 220V elektrisko ventilatoru. Šautriņu mērķi var nopūst 3 minūšu laikā, to ir viegli pārvadāt un tas aizņem maz vietas. Šī jautrajā sporta spēlē jātrāpa mērķī ar īpašu lipīgu futbola bumbu pēc kā dalībniekiem jāaprēķina trāpījumu summa.

DĀVANU KATES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!