Futbols bumbās, Zorbu futbols, Burbuļfutbols, Bamperbols ir vispopulārākā aktivitāte vecpuišu un korporatīvajiem ballītēm, sporta spēlēm un pilsētas svētkiem Latvijā

Zorba futbols jeb burbuļfutbols mūsu darba gadu laikā ir kļuvis par populārāko aktivitāti vecpuišu un vecmeitu ballītēs, kā arī populārāko izklaidi komandas saliedēšanas pasākumos. Burbuļbols būs aktuāls jebkurās korporatīvajās ballītēs, sporta spēlēs, bērnu vasaras nometnēs, pilsētas svētkos un citos masu pasākumos.

Piedāvājam šīs spēles organizēšanu jebkurā piemērotā teritorijā Baltijā, nodrošinām nepieciešamo ekipējumu un sniedzam instrukcijas, kā arī organizējam pasākumu pilnībā, ņemot vērā visus Jūsu lūgumus un vēlmes.

 Zorbu futbols kā labākā aktivitāte vecpuišu ballītēm Rīgā 

Mūsu komandai ir liela pieredze, tādēļ visi mūsu svētki ir vienreizēji un neatkārtojami, un Jūsu viesi noteikti izklaidēsies no sirds, ilgi atceroties Jūsu pasākumu.

Ja esat futbola cienītājs vai Jums patīk aktīvas sporta spēles un jautrība kompānijā, tad šī atrakcija ir radīta Jums.

Zorba futbolā spēlētāji uzvelk caurspīdīgas piepūšamas sfēras un pārvietojas pa laukumu, cenšoties iesist bumbu pretinieka vārtos.

Tā kā šajā procesā spēlētājs ātri aizmirst, ka viņam apkārt ir pusmetrs caurspīdīga spilvena, tas spēlē rada daudz jautrības, smieklu, daudz baudas, emociju un pozitīvuma gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem.

Zorba futbolu var spēlēt visu gadu – ārā un telpās:

  • stadionos,
  • zālājos,
  • pludmalēs,
  • sporta hallēs,
  • pludmales iekštelpu atpūtas centros.

 

Zorba futbola burbuļsfēra ir izgatavota no augstas izturības termopoliuretāna ar gaisu starp abām sfērām. Sfēra ir mīksta un viegla, kas samazina līdz minimālai traumas iespēju spēles laikā, bet palielina neveiklību, ļaujot izklaidēties ar saviem draugiem – vecpuišiem, spēlējot burbuļfutbolu.

Burbuļbolists ir cieši iestiprināts sfērā, kura ir pilnīgi droša un pilda mīkstā apvalka funkciju, kas glābj no sadursmēm un traumām.

Burbuļfutbols nav sporta veids, bet lieliski aizstāj sporta treniņus.

Spēlējot zorba futbolu, tu trenē kustību koordināciju un izturību, kas reizē ļauj izklaidēties atvaļinājumā, vecpuišu un vecmeitu ballītēs, korporatīvajās ballītēs vai aktīvi nosvinēt savu dzimšanas dienu, vai varbūt vienkārši satikties ar draugiem un gūt enerģijas un jautrības lādiņu.

Saņemiet 60 minūšu garu jaudīgu un jautru zorba uzlādi no 25 Eur par cilvēku,

Ja jūsu kompānija ir maza, atradīsim individuālu pieeju arī tai.

Piedāvājam nodrošināt spēli mūsu vietnē Rīgā vai ekipējuma piegādi zorbu futbolam Jūsu laukumā:

  1. līdz 26 burbuļsfērām,
  2. papildus uzpildes pumpis,
  3. konusi vārtu perimetra izveidei,
  4. vestes, lai atzīmētu pretinieku komandu,
  5. futbola bumba

Ja vēl neesi izmēģinājis korporatīvo Zorbu futbolu bumbās, Burbuļfutbolu, Bamperbolu, nepalaid garām iespēju griezties pie mums! Jūs un jūsu viesi saņemsiet spēcīgu enerģijas lādiņu un pozitīvu emociju viļņus gan sev, gan visam uzņēmumam, kas pasākumu atcerēsies tik neparastā stilā vēl ilgi!

Uzmanību vecpuišu un vecmeitu ballīšu, kā arī korporatīvajiem un pilsētas aktīvistiem!

Zorb.lv piedāvā organizēt jebkuru no mūsu atrakcijām savā norises vietā Rīgā vai piegādāt inventāru pasākumam jūsu laukumā visā Baltijā.

Ar prieku piedāvāsim Jūsu grupai vietu un transfēru.

Spēlēt var mūsu laukumā Rīgā (Purvciemā) vai izmantot kādu no mūsu partneru zālēm (par papildus samaksu). Jūsu ērtībām piedāvājam arī transfēra pakalpojumu no/ uz lidostu / viesnīcu / nākamo pasākumu. Vairāk informācijas saņemsiet pēc šīs saites

Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju