Idejas korporatīviem pasākumiem​

1

Noripot no kalna kalna Zorbā

hill zorb 1

Zorbs ir ar gaisu piepildīta bumba bumbā (diametrs 3,2 m), kuras vienu no otras atdala gaisa telpa. Atrodoties bumbas iekšpusē, cilvēks tiek piesprādzēts ar drošības jostām pie bumbas sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna. Braucienu aizraujošu padara tas, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga. Sajūtas ir neaprakstāmas! Izturīgs polimērs garantē drošību. 70 centimetru gaisa spilvens aizsargā pret ievainojumiem, bet speciāla piekare fiksē otro kameru iekšpusē. Adrenalīns, drošība un vizuālais baudījums veido trīs zorbinga pamatprincipus.    

2

Paripot ūdens Zorbā kā kāmītis

iznoma_mani_OK

Ūdens zorbings ir soļošana, skriešana, fitness uz ūdens virsmas, atrodoties cilindrā. Šīs atrakcijas pamatdoma ir virzīties pa ūdeni uz priekšu, soļojot cilindra iekšpusē. Šķietami viegli, bet tomēr tā nav, it sevišķi, ja cilindrā atrodas vairāki cilvēki un katrs skrien ar savu ātrumu. Jautrība garantēta ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem skatītājiem. Atšķirībā no vienslāņa ūdens bumbas, ūdens zorbā uzturēties ir patīkami, jo tur ieplūst svaigs gaiss.

3

Paskriet pa ūdens virsmu ūdens zorba bumbā

1012128_499003123502538_431849065_n

Ūdens bumba ir caurspīdīga bumba ar 2 metru diametru. Tā ir izgatavota no izturīga TPU materiāla. Cilvēks iekāpj bumbā, pēc tam bumba tiek piepildīta ar gaisu un aiztaisīta ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atrodoties ūdens bumbā, tu vari pārvietoties pa ūdens virsmu – rāpot, skriet, vienkārši sēdēt vai gulēt. Gaisa elpošanai tanī pietiks veselai pusstundai.

4

Uzspēlēt volejbolu ar milzu ūdens Zorba bumbu

364-1024x768

2 metru augstā Zorb ūdens bumba ir ideālā spēlējama bumba milzu volejbola spēlei. Šajā krāšņajā spēlē visas spēlētāju kustības izskatās kā palēninātā filmēšanā. Iespaidīga gan spēlētājiem, gan skatītājiem šī spēle ilgu laiku paliks jūsu atmiņās.

5

Organizēt baletdejotājas priekšnesumu ūdens Zorba bumbā

Piedāvājam krāšņu baleta dejotāju priekšnesumu Zorb ūdens bumbā jūsu korporatīvajam pasākumam. Izpildītājas, ar kurām strādā mūsu uzņēmums, ir īstas profesionāles un pārstāv labākās Latvijas baleta skolas. Lielākiem pasākumiem ir pieejama trīs baleta dejotāju grupas uzstāšanas.

6

Atpūsties milzu flamingo iekšpusē

flamingo-24843-481221-768x765

Piedāvājam nomai jūsu korporatīvajiem pasākumiem vai sporta spēlēm mūsu milzu flamingo, kurā bez pūlēm izvietosies no 6 līdz 8 pieaugušajiem, tā izmērs ir 530*470*210cm. Milzu rozā flamingo ir ideāli piemērots lietošanai jebkurā slēgtajā ūdenstilpē, t.sk. peldbaseinā. Milzu flamingo var izmantot kā peldošo salu atpūtai uz ūdens. Lai padarītu jūsu atpūtu vēl patīkamāku peldošā baseina roku balstos ir iebūvēti dzērienu turētāji.

7

Piedālīties īstajā Strēlnieku kaujā

archery-tag-18a

Loka šaušanas spēle „Strēlnieku kauja” tiek spēlēta ar šaušanas lokiem ar bultām, kurām ir putuplasta uzgaļi. Šī aizraujošā, rīcības pilnā spēle piedāvā draudzīgu pieredzi un ikviena dalībnieka aktīvu iesaistīšanos. Spēlētajiem jāizsit otras komandas dalībnieki un jāiekaro viņu karogs, izmantojot speciālu loku un bultas ar drošu mīkstu uzgali. Divas komandas līdz 6 cilvēkiem katrā spēlē viena pret otru. Katrai komandai tiek iedalīta sava drošības zona, kā arī mērķis ar 2 putupolietilēna diskiem. Spēles mērķi ir — trāpīt pretiniekam ar bultu un izsist 2 pretējās komandas mērķus. Vai tas ir bīstams? Nav!

8

Ienirt virtuālajā realitātē

vive2_87625

Piedāvājam virtuālās realitātes sistēmas HTC VIVE nomu korporatīvajiem pasākumiem. Aizraujoša 3D pasauli var tikt izvietota jebkurā vietā, pat pašā tumšākajā mežā! Pieredzējis instruktors instalēs katram sistēmas lietotājam to spēli, kas šķiet visinteresantākā tieši viņam.

DĀVANU KARTES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!