Ja jūs vēlaties uzdāvināt savai kompānijai unikālu vecpuišu vai vecmeitu ballītes ideju, zvaniet mums +371 29535888, un mēs jums to piedāvāsim!

Kalna zorbings

hill zorb 1

Ikvienam zināms, ka vecpuišu ballīte ir svīnīgs vakars, kad līgavainis sēro par pēdējo brīvās dzīves dienu pirms kāzām. Gluži pretēji, vecmeitu ballīte ir sava veida svētki, kas iezīmē laimi un veiksmīgu ģimenes veidošanas finālu.

Tomēr pastāv kāds kopīgs pasākums, kas spēj apvienot gan vecpuišu, gan vecmeitu ballītes, padarot šo dienu īpaši jauku un sniedzot patiesu gandarījumu, bez bailēm tikt pieķertiem izpriecās striptīzdejotāja vai striptīzdejotājas kompānijā – tas ir zorbings.ZORBS (Z-orbīta) ir ar gaisu piepildīta sfēra (3,2 m diametrā), kas ietverta vēl vienā sfērā, kur gaiss atdala vienu sfēru no otras. Cilvēks iekļūst zorba bumbā caur sānu atverēm. Atrodoties bumbas iekšpusē, viņš tiek piesprādzēts ar speciālām siksnām pie zorba sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna.

Vēl aizraujošāku šo braucienu padara tas, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga. Sajūtas ir neaprakstāmas… zeme-debesis, zeme debesis…

Zorbings noteikti ir viens no pasākumiem, ko jūsu draugi atcerēsies gadiem ilgi. Tas ir lielisks piedzīvojums vecpuišu un vecmeitu ballītēm Rīgā.

Cena vienai personai – sākot no 10€ (atklāto pasākumu dienās).

Jāatzīmē, ka, atšķirībā no citām vecmeitu un vecpuišu ballīšu piedāvājumiem Rīgā un Latvijā, mūsu zorbs netiek piepildīts ar aukstu ūdeni un jums nebūs nepieciešams nekāds hidrokostīms. Jums nenāksies uztraukties arī par savu degunu, kas nobrauciena laikā bez drošības siksnām varētu sadurties ar jūsu ceļiem.

Atšķirībā no līdzīgiem piedāvājumiem, mūsu zorbi ir tīri un sausi. Tie ir aprīkoti ar drošības siksnām, kas ļauj droši, bez jebkādu traumu riska piedalīties atrakcijā divām personām vienlaicīgi.Zorbings ir spožākais un atmiņā paliekošais pasākums,atmiņā paliekošais pasākums, kas ir pieejams jebkurā diena visa gada garumā un būs veltīts tikai jums un jūsu draugiem.Atšķirībā no vispārpieņemtajām ballīšu un pulcēšanos sastāvdaļām, tādām kā alkohola lietošana un azartspēles vai striptīza kluba apmēklējumi ar obligātu privāto deju pasūtīšanu, zorbings ir veselīga aktivitāte, ko viennozīmīgi atbalstīs arī tava otrā puse. :)

Mēs varam organizēt arī grupas nogādi uz pasākuma vietu, kā arī ieteikt citas „pareizo” baļļuku vietas Rīgā, kur jūs varēsiet justies droši. Viss, kas jums būs jādara – jābauda jūsu svētki!

Izbrauciens ar baikeri uz Harley-Davidson motocikla

Izjūti brīvības garšu! Uzdāvini draudzenei lielisku pārsteigumu vecmeitu ballītē vai dzimšanas dienā: Neaizmirstams pusstundas garšs izbrauciens uz “čopera” pa Rīgu kopā ar īstu baikeri.

Ļauj viņai izjust Rīgu kustībā un baudīt pilsētas skaistumu svaigā gaisā! Lai sastrēgumi paliek aiz muguras: priekšā ir tikai vējš!

Ātrums. Asas izjūtas. Dzīvība. Prieks. Vējš gar ausīm. Mati pa gaisu. Elpa aizraujas. Visiem “‘pilotiem” vismaz 10 gadu stāžs.

Piedāvājums derīgs tikai vasaras sezonā un tikai daiļā dzimuma pārstāvēm no 14 gadu vecuma (līdz 18 gadu vecumam – vecāku klātbūtnē).

Pieteikšanās izbraukumam – ne vēlāk kā 2 dienas pirms paredzētā pasākuma.

Dzīve ir pārāk īsa, lai neizbaudītu šādu braucienu! Kam ir vajadzīgi striptīza dejotāji? 🙂

Ar 20-30 minūtēm pietiks, lai aizvizinātos uz jebkuru Rīgas nomali vai otrādāk.

Pēc pieredzes, vispopulārākie ir pašu ballītes organizētāju maršruti: pārsteigt meiteni pie darba vai pie mājas un aizvizināt viņu uz ballītes notikuma vietu.

Piedāvājuma cena — 50 Eur.

Pērkot dāvanu karti pēc saites no Sikumi.lv, tā būs derīga bez laika ierobežojuma, līdz tās izmantošanai.

Zorbu futbols

a4a566d2-21f2-4eef-9147-93d96769578f

Bamperbols vai zorbu futbola burbuļbumba ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs. Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Strēlnieku Kauja

13221564_1187210964625346_2872658669461748299_n

Loka šaušanas spēle „Strēlnieku kauja” tiek spēlēta ar šaušanas lokiem ar bultām, kurām ir putuplasta uzgaļi. Šī aizraujošā, rīcības pilnā spēle piedāvā draudzīgu pieredzi un ikviena dalībnieka aktīvu iesaistīšanos. Spēlētajiem jāizsit otras komandas dalībnieki un jāiekaro viņu karogs, izmantojot speciālu loku un bultas ar drošu mīkstu uzgali. Divas komandas līdz 6 cilvēkiem katrā spēlē viena pret otru. Katrai komandai tiek iedalīta sava drošības zona, kā arī mērķis ar 2 putupolietilēna diskiem. Spēles mērķi ir — trāpīt pretiniekam ar bultu un izsist 2 pretējās komandas mērķus.

Vai tas ir bīstams?

Nav! Vienīgais loka šaušanas spēles aizsargaprīkojums ir sejas aizsargmaska.

NB! Kā šīs atrakcijas atvieglināts variants varam piedāvāt loka šaušanu pa mērķiem.

DĀVANU KATES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!