Atrakciju piegāde pilsētu un novadu svētkiem

Vasara – tas ir laiks, kad mazpilsētās visos Latvijas novados notiek pilsētas svētki. Laiks, kad gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi dodas uz peldvietām vai parkiem, lai atpūstos kopā ar draugiem un ģimenēm. Tāpēc novadu domes cenšas izdomāt arvien ko jaunu, lai iepriecinātu svētku viesus.

Zorb.lv darbojas Baltijas tirgū no 2009. gada un par šo laiku ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā visu veidu masu pasākumiem paredzētu mobilo atrakciju iznomāšanā, pārdošanā un apkalpošanā.

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar Latvijas pilsētu un novadu valdēm, atrakciju parkiem, skolām, vasaras nometnēm, bērnudārziem, svētku, kāzu, sporta spēļu un citu veidu pasākumu rīkošanas aģentūrām, darba kolektīviem, uzņēmumu korporatīvo pasākumu rīkotājiem, draugu kompānijām, kā arī vairākiem Latvijas un pasaules uzņēmumiem pasākumu organizēšanas un atrakciju iznomāšanas jomās.

Zorbu burbuļfutfols BUMPERBALL Latvijā

a4a566d2-21f2-4eef-9147-93d96769578f

Bamperbols vai zorbu futbola burbuļbumba ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs. Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Archery Tag Strēlnieku Kauja

archery-tag-18a

Loka šaušanas spēle „Strēlnieku kauja” tiek spēlēta ar šaušanas lokiem ar bultām, kurām ir putuplasta uzgaļi. Šī aizraujošā, rīcības pilnā spēle piedāvā draudzīgu pieredzi un ikviena dalībnieka aktīvu iesaistīšanos. Spēlētajiem jāizsit otras komandas dalībnieki un jāiekaro viņu karogs, izmantojot speciālu loku un bultas ar drošu mīkstu uzgali. Divas komandas līdz 6 cilvēkiem katrā spēlē viena pret otru. Katrai komandai tiek iedalīta sava drošības zona, kā arī mērķis ar 2 putupolietilēna diskiem. Spēles mērķi ir — trāpīt pretiniekam ar bultu un izsist 2 pretējās komandas mērķus.

Vai tas ir bīstams?

Nav! Vienīgais loka šaušanas spēles aizsargaprīkojums ir sejas aizsargmaska.

NB! Kā šīs atrakcijas atvieglināts variants varam piedāvāt loka šaušanu pa mērķiem.

Milzu piepūšams mērķis Šautriņu Futbolam

HTB1PSSyM3TqK1RjSZPhq6xfOFXaZ

Šautriņu spēlēšana ar lipīgām futbola bumbām

Šī jautrās sporta spēles nozīme ir par to, kā trāpīt mērķī ar īpašu lipīgu futbola bumbu.
Bet lūdzu pievērsiet uzmanību baltajām un melnajām svītrām!
Jo katram spēlētājam no pāra būs sava krāsa un tiesnesis ieskaitīs tikai trapījumus pareizajā laukumā.

Nobrauciens no kalna kalna zorbā

hill zorb 1

Zorbs ir ar gaisu piepildīta bumba bumbā (diametrs 3,2 m), kuras vienu no otras atdala gaisa telpa. Atrodoties bumbas iekšpusē, cilvēks tiek piesprādzēts ar drošības jostām pie bumbas sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna. Braucienu aizraujošu padara tas, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga.
Sajūtas ir neaprakstāmas! Izturīgs polimērs garantē drošību. 70 centimetru gaisa spilvens aizsargā pret ievainojumiem, bet speciāla piekare fiksē otro kameru iekšpusē.
Adrenalīns, drošība un vizuālais baudījums veido trīs zorbinga pamatprincipus.

Ūdens zorbs WATER ZORB

iznoma_mani_OK

Ūdens zorbings ir soļošana, skriešana, fitness uz ūdens virsmas, atrodoties cilindrā. Šīs atrakcijas pamatdoma ir virzīties pa ūdeni uz priekšu, soļojot cilindra iekšpusē. Šķietami viegli, bet tomēr tā nav, it sevišķi, ja cilindrā atrodas vairāki cilvēki un katrs skrien ar savu ātrumu. Jautrība garantēta ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem skatītājiem. Atšķirībā no vienslāņa ūdens bumbas, ūdens zorbā uzturēties ir patīkami, jo tur ieplūst svaigs gaiss.

Zorba ūdens bumba – WATER BALL

1012128_499003123502538_431849065_n

Ūdens bumba ir caurspīdīga bumba ar 2 metru diametru. Tā ir izgatavota no izturīga TPU materiāla. Cilvēks iekāpj bumbā, pēc tam bumba tiek piepildīta ar gaisu un aiztaisīta ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atrodoties ūdens bumbā, tu vari pārvietoties pa ūdens virsmu – rāpot, skriet, vienkārši sēdēt vai gulēt. Gaisa elpošanai tanī pietiks veselai pusstundai.

Opcijas:

  • Zorba ūdens bumbu var izmantot arī kā bumbu zorba volejbola spēlei, kā norādīts bildēs.
  • Vai arī varam piedāvāt baletdejotājas priekšnesumu zorba ūdens bumbas iekšā. Lūdzam sk. sadaļu Piedāvājums korporatīvajiem pasākumiem.

Ātrgaitas zābaki Jolly Jumpers

f4ef06c6-79b8-4c44-bd71-627bc06535bf

Džamperi ir ātrgaitas zābaki ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrēmismam. Tu varēsi lēkāt augstumā līdz pat 2 metriem, skriet neticamā ātrumā un izpildīt dažādus trikus. Vajag tikai iemācīties!

Fitnesa zābaki Kangoo Jumps

KANGOO-JUMPS

Tie ir zābaki ar atspērēm, kas ir uzvelkami uz parastām krosenēm. Kangoo Jumps ir lielisks palīgsrīks, kas samazinā slodzi skriešanā un staigāšanā uz 60% un ļauj cilvēkam pārvietoties ar lielāko ātrumu.

Pogo Stick lēcēji

vurtego-v4

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks ķekatas, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.

Htc Vive vitruālas realitātes istaba

vive2_87625

Piedāvājam virtuālās realitātes sistēmas HTC VIVE nomu korporatīvajiem pasākumiem. Aizraujoša 3D pasauli var tikt izvietota jebkurā vietā, pat pašā tumšākajā mežā! Pieredzējis instruktors instalēs katram sistēmas lietotājam to spēli, kas šķiet visinteresantākā tieši viņam.

DĀVANU KARTES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!