Zorbinga trenings Jūsu uzņēmuma darbiniekiem

hill zorb 1

Pēdējā laikā notiek plaša diskusija par grupas treniņu jēgu. Ko tie dod? Vai mūsdienīgs uzņēmums bez tā var iztikt? Vai tas ir pareizais personāla attīstības ceļš?
Bieži vien tiek piedāvāti dažādi grupas treniņi, bet tikai komandas treniņiem (pazīstamiem arī kā tīmbildings) ir jēga.

Pēc komandas treniņiem Jūsu darbinieki kļūs motivētāki, ieinteresētāki. Treniņa laikā viņi labāk iepazīs sevi un kolēģus, kā arī izveido ciešāku saikni ar apkārtējo vidi.

Komandas treniņa laikā, pateicoties fiziskajai slodzei un grupas pārdzīvojumam, tiek salauzta ikdienas rutīna. Komanda tiek saliedēta.

Ir vairāki zorbinga veidi, no kuriem piedāvājam izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums:

Zorbings uz kalna — pateicoties ekstrēmajam pārdzīvojumiem Jūsu darbinieki uzlūkos pasauli ar citām acīm. Kāmēr divi dalībnieki ripo no kalna Zorba iekšā, pārējie komandas locekļi var stumt zorbu, nodrošīnot tam maksimālo ātrumu.


Zorbings uz ūdens — ir īsta komandas darba pamats. Piemērām, trīs darbiniekiem būs ne tikai jācenšas noturēties kājās, bet arī vadīt zorbu iepriekš noteiktajā virzienā. Savstarpēji nesaskaņojot darbības, viņi pie dotā mērķa nenokļūs. Pēc velēšanās šo atrakciju var papildināt ar citu kolēģu darbošanos ārpus zorba.

Pēc ļoti ekstrēmiem komandas treniņiem darbinieki bieži vien jūtas pārslogoti, reizēm pat rodas nevajadzīgas konfliktsituācijas komandā. Savukārt zorb-treniņu dalībniekiem nav pārlieku liela slodze, viņi attīsta sociālās iemaņas un ar iedvesmu spēj darīt ko jaunu, ieguldot tajā sirdi un dvēseli.

Zorb.lv ar prieku piemeklēs tieši Jūsu uzņēmuma kolektīvam vispiemērotākas atrakcijas, kas dos:

  • jautru iepazīšanos ar kolēģiem neformālā atmosfērā,
  • fokusēšanos uz komandas tālāku attīstību.

Atcerieties — zorb.lv palīdzēs uzlabot Jūsu vissvarīgākā aktīva – darbinieku motivāciju!

DĀVANU KARTES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!