Komandas saliedēšanas pasākumi, sporta spēles, pilsētas svētki, vecpuišu, vecmeitu, visu veidu masu aktivitātes

Daudz ideju un scenāriju

Zorb.lv strādā mobilo atrakciju nomas un pasākumu organizēšanas tirgū jau otru desmitgadi. Mums ir daudz kas izgudrots un daudz pieskatīts. Mēs daudz ko varam Jums piedāvāt, ja jūs paši zināt, ko vēlāties.

Plaša atrakciju izvēle

Zorb.lv katru gadu ieved jaunas atrakcijas, pastāvīgi meklējot kaut ko līdz šim vēl neredzētu. Jūs zināt kādu atrakciju, kas vēl nav pieejama Baltijā? Pastāstiet par to mums, mēs to atvedīsim!

Piegāde tieši laikā

Zorb.lv komanda saprot, kāda nozīme ir koordinētām darbam jebkurā masu pasākumā. Mēs labprāt palīdzēsim jums optimizēt pasākuma vispārējo laika plānu un ieradīsimies norādītajā laikā un vietā, lai jums viss darbotos kā pulkstenis.

Profesionāļu komanda

Zorb.lv piedāvā ne tikai mobilo objektu nomu, bet arī pilnu pasākumu organizēšanu līdz jumtam, ieskaitot vadītāju, animatoru, dīdžeju darbu, līdz pat čigāniem ar lācīti.

Sporta spēles, vecpuišu un pilsētu ballītes

Vecpuišu, vecmeitu ballītes, korporatīvie un pilsētas aktīvisti! Zorb.lv organizē jebkuru atrakciju nomu mūsu laukumā Rīgā, kā arī piegādā aprīkojumu uz jūsu vietu jebkurā vietā Baltijā. Jūsu rīcībai grupas piegāde no / uz lidostu / viesnīcu /nākamo pasākumu.

ATRAKCIJAS par lielisku cenu un katrai gaumei!

Korporatīvie pasākumi, vecpuišu un vecmeitu ballītes, mārketinga un reklāmas akcijas, komandu sacensības, grupu aktivitātes, izklaides ceļotājiem, ārzemju viesu pieņemšanas pasākumi, izlaiduma ballītes un klasesbiedru tikšanās, kāzas un jubilejas, pilsētas un novada svētki, sporta spēles un spartakiādes, komandas treniņi un komandas saliedēšanas pasākumi – tās visas ir Zorb.lv darbības nozares.

DĀVANU KARTES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!

Atrakcijas visa veida pasākumiem

Malchisnik

Vecpuišu ballītes

Pēdējā brīvības diena – kas varētu būt aizraujošāks topošajam laulātajam? Tikai dzīvas un spilgtas atmiņas! Un kas paliks atmiņā kā pats gaišākais, kā vien tas, ko darījāt pats? Neatkarīgi no tā, vai spēlējāt burbuļfutbolu vai šāvāt ar loku uz izstāšanos, mēs garantējam, ka šo dienu jūs un jūsu draugi atcerēsies ilgus gadus.

devichnik

Vecmeitu ballītes

Drīz iestāsies tavas dzīves Lielāka diena. Un šodien tu esi Rīgā, Eiropas vecpuišu un vecmeitu ballīšu galvaspilsētā. Vai tiešām tu un tavas draudzenes ir gatvas ierobežoties ar striptīza dejotāju tortē? Esam pārliecināti, ka tu neatteiktos dažādot savas atmiņas ar neaizmirstamu braucienu ar Harley-Davidson pieredzējuša baikera kompanijā vai paripot kā kāmītis ūdens zorbā Daugavas krastos

corporate2

Korporatīvie pasākumi

Ikvienam ir zināms, ka korporatīvie pasākumi saliedē kolektīvu, stiprina komandas garu un līdz ar to paaugstina izredzes gūt panākumus biznesā. No stafetes “Jautrie starti” līdz baletam caurspīdīgā ūdens bumbā – šeit jūs noteikti atradīsiet oriģinālus un interesantus risinājumus šādiem pasākumiem.

images (1)

Promo un reklāmas akcijas

Nav noslēpums, ka veiksmīgai pārdošanai ir nepieciešams, lai klients redzētu jūsu produktu un ieraudzīja to tā, lai atcerētos uz ilgu laiku! Mums jau ir gadījies noripināt cilvēkus zorbā no kalna ar alus reklāmām vai spēlēt boulingu, laižot 3 metru lielus zorbus ar minerālūdens logotipiem un nogāžot ķegļus šī minerālūdens pudeļu formā. Sazinieties ar mums, un mēs noteikti atradīsim jums izdevīgu ideju, kā pastāstīt klientiem par produktu.

Hula Hoop Pass Relay

Sacensības, komandu un grupu pasākumi

Ar ko draugu grupa varētu noņemties jaukajās vasaras brīvdienās? Pikniks ar grilu – tas ir pa spēkam jums pašiem, bet kā būtu ar aktīvāku atpūtu? Jūs gaida Lasertag militārie sunīši vai ūdens slēpošana, jums atliek tiki sazināties ar mums čatā.

tourists

Izklaide tūristiem

Labas ekskursijas priekšnosacījums ir iepriekšēja plānošana. Jūs iegādājāties kruīzi pa Baltijas jūru, ieguglējāt Rīgā un tās apkārtnē pieejamās idejas un iespējas aktīvai atpūtai un atradāt Zorb.lv majas lapu. Un šeit esam mēs ar mūsu vienriteņiem un citiem hoverboardiem, vai, piemēram, ar piedāvājumu pastaigāt ar ūdeni ūdens zābakos, gandrīz kā Jēzus. To noteikti ir vērts pasūtīt!

camp

Izklaides atpūtai dabā

Brīvdienas ir klāt un jūs slāpstat bez jaunām spilgtām emocijām, bet laika apstākļi skaļi sauc svaigā gaisā? Kāpēc tad jūs joprojām neripojat lejup no kalna mūsu zorbā vai nelecat pa pilsētu ātrgaitas zābakos? Tikai tāpēc, kā vēl neesat uzrakstījuši mums!

proms

Izlaiduma ballītes un klasesbiedru tikšanās

Mācības ir beigušās, un iespējams jūs pēdējo reizi redzat visus šos cilvēkus, kuri pēdējo gadu laikā ir kļuvuši gandrīz par radiem. Un ko, vienkārši šķirsieties uz visiem laikiem? Labāk nāciet pie mums! Pastaigājiet kopā ar smilšu slēpēm, palēkājiet ar Pogo Stick lēcējiem ... Būs ko atcerēties vecumdienās.

wedd

Kāzas un jubilejas

Kādas oriģinālās idejas pārsteigs viesus jūsu kāzās? Līgavas nolaupīšana, nopietni? Varbūt labāk ir nākt klajā ar kaut ko romantiskāku? Piemēram, šķērsot ezeru milzīgajās ūdens bumbās, kas simbolizēs pāreju no vecpuiša laikiem pie ģimenes komforta. Labākā drauga jubilejā atkal ieplānoti tikai salāti un šokolādes medaļas? Bet varbūt tomēr uzdāviniet dienas varonim dāvanu karti nobraucienamzorbā lejup no kalna?

cityfest

Pilsētas un novadu svētki

Ko jautru un oriģinālu piedāvāt pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem? Kā nosvinēt Zvejnieka dienu, lai visi to ilgi atcerētos? Mēs ar prieku piedāvāsim jums mūsu izbraukuma atrakcijas, no kurām būs sajūsmā visi jūsu apmeklētāji.

bubble-football-1-Copy-Copy-750x540

Sporta spēles un spartakiādes

Ātrāk, augstāk, stiprāk! Kas ātrāk izdzers glāzi alus? Varbūt jums tomēr nevajadzētu ierobežoties tikai ar šo aizraujošo konkursu? Noteikti pasūtiet pie mums Burbuļfutbola čempionātu vai cirvju, nažu, bultu un visa kā cita mešanu! Vai vienkārši ienāciet mūsu mājas lapā un uzziniet par bezmaksas jautro sacīkšu un stafešu idejām.

team

Komandas treniņi un komandas saliedēšanas pasākumi

Visiem zināms, ka tērauds norūdās cīņā! Divu komandu cīņā, jo tikai komandas treniņi nodrošina neapšaubāmu rezultātu. Kura komanda ātrāk šķērsos dīķi, ripojot ūdens zorbā? Kurš uzvarēs zorb-volejbola čempionātā? To mēs noskaidrosim šovasar!