Ūdens zorbings

Ūdens zorbings ir zorbings uz ūdens virsmas: soļošana, skriešana, fitness-vingrošana. Galvenā ideja zorbingam uz ūdens ir — iet pa ūdeni uz priekšu, atrodoties 3m cilindra iekšienē. Bet, tā kā zorbs zem zorbonauta griežas pretējā virzienā, noturēties kājās zorbā ir problemātiski, īpaši, ja tajā atrodas divi vai trīs cilvēki, un katrs no viņiem skrien savā ātrumā. Jautrība un smiekli garantēti ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem līdzjutējiem krastā. Un galvenais — abās ūdens zorba pusēs ir caurumi, pa kuriem ieplūst gaiss, sakarā ar ko tajā uzturēties ir patīkami pat viskarstākajos laika apstākļos!

Ūdens zorbus var izmantot jebkuros ūdeņos.

Zorbings un atpūta ar ūdens bumbām var kļūt par lielisku korporatīvo vai draugu izpriecu!

Aicinām uz sadarbību viesu namu parstāvjus, biroju aktīvistus un draugu kompānijas. Jūsu rīcībai ir gan kalna, gan ūdens zorbings!

promo-notikumi,
korporatīvas ballītes,
ģimenes svētki,
zorb-šovi,
dzimšanas dienas,
izlaiduma balles
vecmeitu-vecpuišu balles,
ārzemju viesu tikšanas,
komandas treniņi

Zorbings ir visu šo notikumu ideāls risinājums. Lai noorganizētu mūsu izbraukšanu uz izklaides vietu, pietiek ar mums tikai sazināties! Mēs laprāt izbraucam gan uz jūsu izvēlēto vietu, gan arī piedāvājam savējo.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju — zvaniet! Bet mūsu pieredzējuši instruktori palīdzēs jūsu atpūtu padarīt drošu un neaizmirstamu.

Uzmanību! Jebkura zorba vai citu atrakciju noma sastāda 140 Ls/dienā + PVN 21% (169,40 Ls) + ceļš (0,30 Ls/km.). Tehniķa un vadītāja algas iekļautas cenā. Atbraucam, piepūšam, instruktējam, vizinam, kamēr neapnīks! Viss iekļauts!

Lucavsalā peldēšanas sezonā noteiktajās brīvdienās pēc rezervēšanas notiek arī atklāti ūdens zorbingi. Maksā par no vienas līdz piecu personu 10 minūšu kopējo ripināšanos vienā ūdens zorbā – 15 Eur. Biļetes/dāvanu kartes ūdens zorbingam var nopirkt svētku aģentūru mājaslapās: www.bezrindas.lv, www.davanuserviss.lv, www.postcard.lv u.c., vai apmaksājot pieteikuma vērtību ar pārskaitījumu.

DĀVANU KARTES!

Meklējat neparastu dāvanu draugam? Sikumi.lv dāvanu veikalā – noliktavā var nopirkt skaistas un spilgtas dāvanu kartes visām Zorb.lv atrakcijām!